O2 pomůže s opětovným rozjezdem drobným podnikatelům. Věnuje jim reklamu za milion korun

Operátor O2 startuje 1. června s kampaní cílenou na drobné podnikatele a živnostníky, kteří byli nejvíce zasaženi aktuální krizí a v mnoha případech jim hrozí faktický konec podnikání. Všem přihlášeným nabídne nástroje pro lokální kampaně k oživení jejich podnikání, 14 vybraným firmám potom daruje kampaň za milion. Cílem akce je také inspirovat další menší firmy, aby neotálely s modernizací a využíváním technologií. „Svět se v posledních měsících obrátil vzhůru nohama a lidé museli ze dne na den zůstat doma. Mnohé firmy zavřely své provozovny a začaly bojovat o přežití,“ říká Richard Siebenstich, ředitel Komerční divize O2 a dodává: „Modernizace a digitalizace, které jsme leckdy odkládali, proběhly spontánně, a kromě hrozeb s sebou přinesly i spoustu příležitostí. Pro ty, kteří se jich dokázali chopit, to bude znamenat velkou konkurenční výhodu v budoucnu.“

O kampaň je možné se hlásit na webu

V rámci kampaně, která poběží v červnu a červenci, bude O2 sbírat příběhy lokálních živnostníků. Možnost získat kampaň na míru má přitom jakýkoli podnikatel, který se přihlásí na www.davamemilion.cz a podělí se o svůj příběh, jak mu technologie pomáhají. „Hledáme zajímavé firmy nebo živnostníky, kteří se nezalekli přicházející krize, využili moderní technologie a dokázali se s novou situací poprat,“ vysvětluje David Daneš, ředitel marketingové komunikace a brandu v O2.

Podnikatelé, mají navíc možnost inzerovat svoje služby zdarma prostřednictvím nástroje Lokální podnikatel, který je součástí O2 výhod. V průběhu června a července jej navíc mohou využít všichni podnikatelé, nemusí být zákazníky O2. „Pro prvních 100 přihlášených účastníků z řad našich zákazníků máme navíc ještě voucher v hodnotě 1.500 Kč na kampaň přes market lokátor,“ dodává Daneš.

V srpnu vybere odborná porota z každého kraje jednoho podnikatele, jemuž marketingoví experti z O2 Media a kreativní agentura připraví reklamní kampaň na míru. Kampaň poběží v tisku, outdooru a na internetu.

Vytištěno z adresy: https://inovacevretailu.cz/2020/06/08/o2-pomuze-s-opetovnym-rozjezdem-drobnym-podnikatelum-venuje-jim-reklamu-za-milion-korun/